![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
BELYSNING / Väggbelysning / Vägglampor 9614009
*
nr 961 4009
Vägglampor
1 par, 50/60-tal, höjd: 39 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 19:08:20
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 17:38:36
1
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: väggbelysning vägglampor
-
5078 Väggarmatur
Hans-Agne Jakobsson (1919-2009), Sverige. Mässing...//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:38
-
5271 Väggarmaturer
ett par, Louis Poulsen. Diameter: 17 cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:43
*
Vägglampor
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4009
Vägglampor
1 par, 50/60-tal, höjd: 39 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/5 17:38:36 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{E50141FC-7F52-4FEA-9C5D-4633C3A56C1C}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: väggbelysning vägglampor
-
5078 Väggarmatur
Hans-Agne Jakobsson (1919-2009), Sverige. Mässing...//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:38 -
5271 Väggarmaturer
ett par, Louis Poulsen. Diameter: 17 cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:43